Goon Premium Soft 7 Beden Külot Bez 18-30KG 60 Adet | Külot Bebek Bezi | Bebek Bezleri | Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

Goon Premium Soft 7 Beden Külot Bez 18-30KG 60 Adet

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
129,89 TL
Havale Fiyatı : 127,30 TL
Hemen Al
Sepete Ekle
 

Ödeme Seçenekleri

 

GOO.N bebek bezleri, bebeğinizin iyi ve sağlıklı büyümesi için Japon Teknolojisi ile üretilmektedir. Ultra kuru ve her yeri yumuşacık Goo.N bebek bezleriyle bebeğinizin cildini özenle koruyun, onu her anında mutlu edin.

Bebeğinizin ilk gülüşüne, ilk emeklemelerine ve ilk adımlarına sizinle birlikte eşlik eden GOO.N, bu hassasiyeti bilerek bebeğinizin cildine anne şefkatiyle yaklaşır.

Bebeğinizin tüm ihtiyaçlarını ve sizin beklentilerinizi düşünen GOO.N; tüm ürünlerini aynı özveriyle üretmektedir.

Japon Saakuru Teknolojisi ile üretilen iç yüzeyi, yuvarlak yastık dokusu ve ara kanalları ile sıvıyı saniyeler içerisinde emerek hapseder, ultra kuruluk sağlar.

İlk dokunuşta bile fark edeceğiniz pamuk gibi yumuşacık dış dokusu ve bebeğinizin cildine temas eden yastıklı iç yüzeyiyle bebeğinizin cildini özenle korur, daima rahat ve yumuşak kalmasını sağlar.

Büzgülü Bel Bölgesi: Bebeğinizin belini sıkmadan rahatça kavrar, sıvı kaka ve ıslaklığı hapsederek sızıntıya karşı koruma sağlar.

Esnek Bacak Bölgesi: Yumuşak yan bariyerleri ile bebeğinizin bacağını nazikçe kavrar, esnek yapısıyla cildinde oluşabilecek iz ve kızarıkları engeller.

Islaklık Göstergesi: Bez ıslandığında gösterge mavi renkten sarıya döner ve değişim zamanını gösterir.

Nefes Alan Yüzey: Nefes alan iç ve dış yüzeyi ile hava dolaşımı sağlar. Islaklık ve nem oluşumunu engellemeye ve bebeğinizin cildinin gün boyu rahat kalmasına yardımcı olur.

Pamuksu Yumuşaklık: Bebeğinizin cildine temas eden yumuşacık iç ve dış yüzeyi ile bebeğinizin cildini pamuk gibi sarar.

Ultra Kuruluk: Japon Saakuru Teknolojisi ile üretilen iç yüzeyi, yuvarlak özel yastıklı dokusu ve ara kanalları ile sıvıyı saniyeler içerisinde emerek hapseder, ultra kuruluk sağlar.

Genel Özellikler

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor