Külot Bebek Bezi | Bebek Bezleri | Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

Külot Bebek Bezi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Külot Bebek Bezi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünümü

Liste Görünümü

Bir bebeğiniz olacağını öğrendikten sonra heyecanla doğmasını beklerken bir yandan da tatlı bir telaşla hazırlık yapmaya başlarsınız. Bebek arabasından, zıbınına, emziğinden, biberonuna kadar alacağınız her ürünü ince eleyip sık dokursunuz. Alınacak ürünler arasında en çok önem arz edenlerden biri de şüphesiz bebek bezleridir. Bebeklerin ciltleri son derece hassas bir yapıya sahip olduğu için seçeceğiniz bezin sadece yüzeyi değil yapısı da oldukça önemlidir. 

Bebek bezi seçimi, anne-babalar için oldukça zor bir konudur. Bebeğinizin rahat ve huzurlu hissetmesinin yanı sıra ebeveynler için de değiştirmesi kolay bir bez olması elbette ilk tercih edilenler arasındadır. Bebeğiniz özellikle hareketlenmeye başladıktan sonra bez değişimleri esnasında sizi oldukça zorlayacak, yerinde duramayan bebeğiniz, altı açıldıktan sonra tekrar bez bağlatmamak için kaçmaya çalışacaktır. Bu nedenle bez tercihi yaparken hem bebeğiniz hem de sizin için kolay değişecek bir ürün olması işinizi kolaylaştıracaktır. Son yıllarda bebeklerin ve ailelerin rahat edebilmesi için birçok farklı bez üretilmiştir. Ortaya çıkan bez çeşitlerinden biri de külot bebek bezlerdir. 

Külot bebek bezinin özellikleri

Bebek bezlerinde yaşanabilen yan bantların çözülmesi sorunlarını külot bezlerde yaşamazsınız. Bezin yapısı isminden de anlaşılacağı üzere külot şeklinde ve bir bütün olarak tasarlanmıştır. Bebeğinize iç çamaşırı giydiriyor gibi tek seferde kolaylıkla bu bezi giydirebilirsiniz.

Bebeğinizin altını değiştirirken onu yatar vaziyete getirmeden ayakta bile kolaylıkla bez değiştirebilmenize imkân sağlar.

Hem gövde hem de bel kısmı esnek olan bu bez, bebeğinizin vücudunu sarar. Hareket kabiliyetini kısıtlamaz aksine hareket özgürlüğü sunar. Aynı zamanda bu esneklik hava akımına olanak sağlar ve bu sayede nemli hava dışarı çıkar. Temiz havayı da içine çeker.

Külot bebek bezini giydirmek kadar çıkarmak da son derece kolaydır. Bezi, kısımlarından yırtarak kolaylıkla çıkarabilirsiniz. 

Bezin üstünde bulunan bantlar, külot bebek bezini çıkardıktan sonra sarıp çöpe atabilmeniz için tasarlanmıştır. 

1 bedenden 7 bedene kadar bulabileceğiniz külot bebek bezi, bebeğinizin karnı şiştiğinde ya da gaz çıkarırken esner sonrasında eski haline geri döner, tamamen bebeğinizin rahat edebilmesi için tasarlanmıştır.

Islaklık göstergesi sayesinde bebeğinizin altının ıslanıp ıslanmadığını takip etmenize yardımcı olur. 

Bebeğiniz dünyaya geldiği andan itibaren en temel ihtiyaçlarından biri de şüphesiz bebek bezidir. Aradığınız bebek bezini, dilediğiniz kalitede ve en uygun fiyatlarla, üstelik aynı gün ve ücretsiz kargo seçeneği ile Bezevim’de bulabilirsiniz. Yeni doğan bebek bezlerinden, külot bez ve mayo beze kadar çeşitli seçenek sunuyor, bebeğinizi ve onun hassas cildini sizin kadar önemsiyoruz.