Mesane Pedi | Sağlık Ürünleri | Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

Mesane Pedi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Mesane Pedi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünümü

Liste Görünümü

İdrar kaçırma sorunu, tüm bireylerin başına gelebilen ve oldukça can sıkıcı olan bir durumdur. Genellikle tedavi edilebilir olmasına karşın bazı durumlarda kalıcı olabilir ve bireylerin yaşam biçimlerini olumsuz etkiler. İdrar kaçırma sorunu yüzünden evinden dışarı dahi çıkmayan ve sosyal yaşamı olumsuz etkilenen bireylerin yaşamını kolaylaştırmak için tasarlanan mesane pedleri, kadın ve erkekler için farklı formlarda ve özel olarak üretilir. 

Mesane pedi, yaşamınızı kolaylaştırmak ve kendinizi huzursuz hissetmenizi önlemek amacı ile geliştirilmiştir. Islaklık, tahriş ve koku gibi sorunlarla karşı karşıya kalan bireyler çoğu zaman evinden dışarı dahi çıkmak istememekte ve ilerleyen dönemlerde psikolojik problemler yaşamaktadır. Tüm bireylerin ortak sorunu olan idrar kaçırma, mesane pedi sizlere aradığınız kuruluk ve rahatlık hissini vermeyi amaçlamaktadır. Kadınlarda genellikle çoklu doğum, erkekler de ise prostat gibi rahatsızlıklara bağlı olarak gerçekleşen idrar kaçırma sorunları; aşırı kilo, bel soğukluğu, yaşlılığa bağlı bunama, sigara bağımlılığı, mesane sarkması ve frengi hastalığı gibi durumlarda da meydana gelebilmektedir. Bazen de idrar kesesinin tam boşalmamasına bağlı olarak, ani hareketler sonucunda gelişebilen idrar kaçırma sorunu genellikle yaşlıların başına geliyor gibi düşünülse de gençler arasında da görülebilmektedir. Yaşanan sorunun seyrine göre ilaç ya da cerrahi yöntemlerle tedavi edilebilen idrar kaçırma sorunları ileri seviyelerde ise kalıcı olabilmektedir.

Kadın ve erkek anatomisine uygun biçimde tasarlanan bu pedler, sizlere aradığınız kuruluk hissini vererek gün boyu rahat etmenize yardımcı olmaktadır. Rahat hareket edebilmenizi sağlamak amacıyla geliştirilen mesane pedinin kullanımı da oldukça kolaydır. Bir yüzeyi yapışkan diğer yüzeyi emici olarak çift taraflı tasarlanmıştır. Yapışkan yüzeyi iç çamaşırına yapıştırılarak kullanılan mesane pedleri, hareket esnasında oluşabilecek kayma sorunlarının yaşanmasını engellemektedir. Kaçan idrarı hızla emerek jel kıvamına getiren mesane pedleri bu sayede ıslaklık hissini gidermekte ve koku oluşumunu da engellemektedir. Dışarıdan fark edilmeyen bu pedler, ince üretimi sayesinde hareket esnasında ses oluşumunun da önüne geçmektedir. Bireylerin toplumdan uzaklaşmaması ve aktif yaşama dâhil olabilmesi için geliştirilen mesane pedlerini idrar kaçırma sıklığınıza göre gün içerisinde değiştirebilirsiniz. 

Sağlığınızı ve gün içerisinde rahat hareket edebilmenizi en az sizin kadar önemsiyoruz.  Sosyal yaşantınıza devam edebilmenize imkân tanıyan ürünleri dilediğiniz kalitede ve en uygun fiyatlarla, üstelik aynı gün ve ücretsiz kargo seçeneği ile Bezevim’de bulabilirsiniz.