Mayo Bebek Bezi | Bebek Bezleri | Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

Mayo Bebek Bezi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Mayo Bebek Bezi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünümü

Liste Görünümü

Yaz mevsiminin gelmesiyle beraber en çok ihtiyaç duyulan bebek ürünlerinden biri de şüphesiz ki mayo bebek bezleridir. Tatil planları yaparken bir yandan da bebeğinizle birlikte geçireceğiniz keyifli anları hayal ediyor ama bir yandan da bebeğinizi bezi ile suya nasıl sokacağınızı düşünüyorsanız mayo bez sayesinde tatil sizin için sorun olmaktan çıkıyor.

Bebeğinizle gideceğiniz tatili planlıyor ancak havuz ve denizde yaşanabilecek idrar kaçırma kazalarından çekiniyorsanız işte tam da o anda mayo bebek bezi imdadınıza yetişiyor. Mayo bebek bezleri kullanılan diğer bezler gibi suda şişmez ve bebeğinizle birlikte güzel anılar biriktirmenize yardımcı olur.

Mayo bebek bezleri, külot bez şeklinde tasarlanmıştır. Külot bez formu sayesinde kolay giyime imkân sağlayan mayo bezler, suda sızdırma yapmaz ancak esnek kenarları sayesinde çocuğunuzun hareketlerini de kısıtlamaz. İster havuzda, ister denizde, isterseniz de kumsalda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz mayo bebek bezleri, kakanın dışarı çıkmasını önler. Esnek yapısına rağmen bebeğinizin bacaklarını sararak olası kazaları önlemeyi amaçlayan mayo bezler, su tutarak bebeğinize ağırlık yapmaz. Bebeğinizin bezini değiştirmek istediğinizde kenarlarından yırtarak kolayca çıkarabilmeniz ve arkada bulunan atma bandı sayesinde sarıp atabilmeniz amacıyla tasarlanmıştır. 

Dış yüzey tasarımı ile bebeğinizin bez ile değil de mayo ile yüzüyormuş gibi görünmesini sağlar. Sadece tasarıma değil korumaya da önem veren yapısı ile mayo bezler sayesinde bebeğinizle yüzmek sizin için sadece eğlenceli vakit geçirmeyi ifade edecek. 

Bebeğinizin sağlığını ve rahatını en az sizin kadar önemsiyoruz. Aradığınız tüm ürünlere, dilediğiniz kalite ve fiyatta Bezevim’den kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Üstelik aynı gün ve ücretsiz kargo imkânı ile.