Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

3.05.2021

Hijyenik PedSağlıklı olduğu düşünülen her kadının ergenlik döneminden, menopoz sürecine kadar aylık olarak yaşadığı döngüye regl denilmektedir. Halk arasında adet döngüsü olarak bilinen regl dönemlerinde kadınların belki de en çok arzuladıkları şey rahat bir döngü süreci geçirmektir. Kadınların anneliğe hazırlandığı dönem olarak da adlandırılan regl, rahim iç duvarında kalınlaşan doku kanama yolu ile vajinal akıntı olarak atılır. 

Bu dönemi geçirmek için ihtiyaç duyulan en temel ürün ise, sağlıklı bir hijyenik peddir. Regl dönemlerinde hayat olağan akışında devam etmekte ve yaşanılan yoğun tempoya uyum sağlayabilmek için kullanılan pedin ihtiyaç karşılayabilecek durumda olması gerekmektedir. Birçok marka tarafından üretilen hijyenik pedler farklı formlarda üretilmektedir. Alerjisi olan insanlar için tamamen pamuktan üretilebildiği gibi daha az pamuk oranı ile de üretilebilen pedler, farklı uzunluk ve kalınlıkta üretilmektedir. Parfümlü olanlar ise yoğun koku oluşumunu engelleyerek rahat etmenize olanak tanımaktadır.

Hijyenik Pedlerin Özellikleri

Nefes alan yapısı sayesinde koku oluşumunu engeller.
%100 pamuktan üretilebildiği gibi pamuk karışımı daha az olanları da bulunmaktadır.
Pamuksu yüzeyi tahriş ve kızarıklık gibi sorunların önüne geçmektedir.
Kenarlarında bulunan uzun yapışkan kanatları sayesinde iç çamaşırına tutunur ve hareket halinde kayma sorunlarının önüne geçer. 
Hijyenik pedler tek kullanımlıktır ve maksimum 3-4 saatte bir değiştirilmesi gerekmektedir.
Yumuşak yapısı sayesinde rahat hareket etme kolaylığı sağlamaktadır.
Gündüz ve gece kullanımları düşünülerek farklı uzunlarda tasarlanan pedler, normal, uzun ve gece olarak regl yoğunluğunuza göre farklı formlarda üretilmiştir. 
Vücut yapısı göz önünde bulundurularak esnek biçimde tasarlanan hijyenik pedler, iç çamaşırınızı kavradıktan sonra güvenli bir gün geçirmenize yardımcı olur.
Kenar ve yüzey tasarımları sızıntıları önleyecek biçimde tasarlanmıştır. 
Sıvıyı hızla emerek ıslaklık hissini gideren hijyenik pedleri, dilediğiniz kıyafetle özgürce kullanabilirsiniz.
Ultra ince üretilebildiği gibi normal kalınlıkta da üretilebilen hijyenik pedler, regl döngünüzü en rahat biçimde geçirebilmeniz amacıyla tasarlanmıştır.

Sağlığınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Özel günlerinizde ihtiyaç duyduğunuz en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla üstelik aynı gün ve ücretsiz kargo seçeneği ile sizlere sunuyoruz.