Hasta Bezi | Sağlık Ürünleri | Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

Hasta Bezi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Hasta Bezi

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünümü

Liste Görünümü

Hayat uzun bir yol ve bu yolu yürürken bazi dönemlerde karsimiza zorluklar çikabilir. Hareket edemeyecegimiz ya da tuvalet ihtiyacimizi gideremeyecegimiz durumlarla karsi karsiya kalabiliriz. Bu gibi durumlarda yasaminizi kolaylastirmak ve rahat hareket edebilmenizi saglamak amaciyla gelistirilen Hasta bezleri, en büyük yardimciniz olacaktir.

Ister genç ister yasli olun hayatinizin herhangi bir döneminde hasta bezi kullanmak zorunda kalabileceginiz durumlar yasayabilirsiniz. Hasta bezleri, sezaryen dogum sonrasinda, yasliliga bagli gelisen rahatsizliklarda yahut geçirdiginiz bir kaza sonrasinda hareket edemeyeceginiz durumlarda gönül rahatligi ile kullanabileceginiz bez türüdür. Sadece idrar degil ayni zamanda gaita kaçirma gibi durumlarda da gönül rahatligi ile kullanabilirsiniz. 

Özellikle yataga bagli biçimde sürdürülen tedavilerde Hasta bezinin hava alan yapida olmasi oldukça önemlidir. Çünkü yataga bagli tedavi gören hastalarda en sik görülen sorunlardan biri de yara olusmaya baslamasidir. Hareket edemeyen hastada yara olusumu ilerleyebilir ve hastanin istirap çekmesine neden olabilir. Hava alan bezler pisik, yara ve tahris sorunlarinin önüne geçmeyi amaçlar.

HASTA BEZI ÖZELLIKLERI

Diger pedlerin aksine dis yüzeyinin tekstil malzemesinden olmasi sebebiyle kasinti gibi sorunlarla karsi karsiya kalmazsiniz.

Bireylerin beden ölçüleri dikkate alinarak hazirlanmis olmasi nedeniyle bedeniniz için en uygun bezi bulabilir ve sizinti sorunu yasamazsiniz. Dilerseniz beden ölçünüzü alip cm olarak yahut S-M-L-XL gibi seçeneklerden size en uygun olani tercih edebilirsiniz.

Yan kisimlarda bulunan cirt cirtli bantlar vasitasiyla kullanimi oldukça kolaydir. 

Islaklik göstergesi, kullanim kolayligi saglar ve bezi ne siklikla degistirmeniz gerektigini anlarsiniz. 

Esnek bariyerler sayesinde rahat hareket edebilir ve sizinti gibi durumlara maruz kalmanizi engellemek amaciyla tasarlanmistir.

Emici ve dagitici yapisi sayesinde idrarin tek noktada toplanip rahatsiz etmesinin önüne geçer. Siviyi jel kivamina getirir ve idrarin akmasi sorununun önüne geçer.

Emici bölgenin çift katli olmasi kullanim sirasinda tedirgin olmanizi önleyecek biçimde tasarlanmistir. Hasta bezleri, tek kullanimlik ürünler olarak üretilmistir.

Nefes alan yapisi sayesinde idrar kaçirmalarinda yasanabilecek kokuyu engellemek amaciyla tasarlanmistir. Hava alan yüzey ayni zamanda pisik, yara ve tahris gibi rahatsizliklarin önüne geçer. 

Sagliginizi en az sizin kadar önemsiyoruz. Hareket edebildiginiz yahut yataga bagli biçimde devam eden tüm tedavilerinizde rahat edebilmeniz için; en kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla üstelik ayni gün içerisinde ve ücretsiz kargo seçenegi ile sizlerle bulusturuyoruz.