Emici Külot | Sağlık Ürünleri | Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

Emici Külot

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Filtreleme

Emici Külot

kategorisi içeriğindeki ürünler listeleniyor

Sırala

Görünüm

Katalog Görünümü

Liste Görünümü

İdrar kaçırma sorunu her bireyin başına gelebilen ve oldukça rahatsız eden bir durumdur. Ani hareket, öksürme, aksırma, mesanenin tam boşalmaması, hamilelik, yaşlılık ya da obezite, prostat vb gibi belirli rahatsızlıklar sebebiyle zamanla başlayan ve sürekli hale gelebilen idrar kaçırma sorunu genellikle tedavi edilebilir hastalıkların başında gelmektedir. Tedavi süresi boyunca idrar kaçırma ya da idrar sonrasında yaşanan damlama sorunlarının can sıkıcı bir hal almasının önüne geçebilmek amacıyla üretilen Emici külot, yaşamınızı kolaylaştırmayı hedeflemektedir. 

İnsanların sosyal yaşamını etkileyen, hayatı çekilmez kılan ve çoğu zaman utanmalarına sebep olan idrar kaçırma sorunu emici külot sayesinde problem olmaktan çıkıyor. Emici külot, hareket imkânlarınızı artırırken aynı zamanda ıslaklık hissinin de önüne geçiyor ve hava alan yapısı sayesinde koku oluşumunu da engelliyor.

Kadın ve erkek anatomisine uygun tasarlandığı gibi unisex kullanıma da uygun olan tek parça olarak da üretilen Emici külotlar, tekstil malzemesinden üretilmiş olması sebebiyle gün içerisinde rahat hissedilmesine olanak sağlamaktadır. 

EMİCİ KÜLOT ÖZELLİKLERİ

Giyilebilir formda olması sebebiyle ekstra iç çamaşırı giyilmesine gerek yoktur.

Bezin değişim zamanını gösteren ıslaklık göstergesi sayesinde sızma ya da taşma gibi sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Bel ölçüsüne göre tasarlanıp üretilen Emici külotlara, dilediğiniz bedende(s-m-l-xl) kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Esnek bariyerleri sayesinde kullanım kolaylığı ve rahat hareket edebilme imkânı sağlar. Bel bölgesinde bulunan elastik yapı gününüzü rahat geçirmenize olanak sağlar.

Kullanım sonrasında kenarlarda bulunan bantları yırtarak kolayca çıkarılabilir. Ayrıca atma bandı ile sarılarak kolayca atılabilir.

Kıyafetlerin altından belli olmayacak biçimde tasarlanan emici külot sayesinde gün boyu rahatlıkla gezebilme imkânı sağlar.

Hamilelik esnasında ve sezaryen doğum sonrasında en çok tercih edilen ürünler arasında bulunur. Çiçeği burnunda annelerin doğumdan sonra dikişleri iyileşene kadar hayatını kolaylaştırmayı amaçlar.

Kadın ve erkeklerin anatomik yapısına uygun tasarlanmış olması nedeniyle sızdırma yapmaz. 

Diğer pedlerin aksine emici külotlar yumuşak tekstil malzemesinden üretilmiştir. Bu nedenle kaşınma gibi sorunları ortadan kaldırır. Aynı zamanda vücudun nefes almasına yardımcı olur. Hava akışının sağlanması sebebiyle kötü koku oluşumunu engeller.

Yüksek emiş gücüne sahiptir ve sıvıyı jel kıvamına getirerek ıslaklık hissini giderir. Verdiği kuruluk hissi kendinizi güvende hissetmenize yardımcı olur.