Bezevim - Anne, Bebek ve Sağlık Ürünleri

26.05.2021

Canped Kids Çocuklar için Tekstil Yüzeyli Külot BezTuvalet eğitimi almış olmasına rağmen çocuklarda gece ya da gündüz idrar kaçırma sorunları yaşanabilmektedir. Çocuklarda görülebilen idrar kaçırma durumu ile özellikle geceleri karşılaşılmaktadır. Geceleri uyku zamanına yakın saatlerde tüketilen sıvılar, çocukların idrarını tutmasını zorlaştırmaktadır. Her ne kadar çözülebilen bir sorun olsa da ebeveynler bu süreçte çocuklarının tüm geceyi ıslak geçirmesini önlemek için çözüm aramaktadır. İşte tam da burada Canped’in çocuklar için ürettiği Canped Kids Külot Bezi, idrar kaçırma sorunu yaşayan çocukların ve ebeveynlerinin imdadına yetişmektedir. Çocuklarda görülen idrar kaçırma sorunlarının birden fazla sebebi olabilmektedir. Gün içerisinde ve geceleri tüketilen aşırı sıvı alımının yanı sıra sıklıkla tüketilen gazlı içecekler çocukların idrar kaçırmasına neden olabilirken, idrar kaçırma fiziksel yahut duygusal sebeplere bağlı olarak da gerçekleşebilmektedir. Çocuğunuzun idrar kaçırmasını önlemek amacıyla sıvı alımını normal seviyelere taşıdığınızı ve gazlı içecek tüketimini sınırladığınızı düşünüyor ancak hala idrar kaçırma problemini çözemiyorsanız mutlaka uzman bir doktora danışmanız gerekmektedir.Canped tarafından 4-7 yaş arası çocuklar için üretilen külot çocuk bezi, ıslaklığı ve kokuyu hapsederek çocukların kendilerini güvende hissetmesini sağlar. Külot şeklinde üretilen yapısı sayesinde ekstra iç çamaşırı giymeyi gerektirmeyen külot bez, tekstil yüzeyi sayesinde kaşıntı yapmaz ve rahat bir kullanım kolaylığı sağlar. 17 ile 30 kg arasında tüm çocuklar için kullanılabilen Canped Kids Külot Bez, esnek kenar bariyerleri sayesinde yalnızca geceleri değil gün içerisinde de çocuğunuzun kendini güvende hissetmesini sağlar.

Gün içerisinde sürekli hareket halinde olan çocuğunuzun rahat hissetmesini amaçlayan Canped, tekstil yüzeyi ile oldukça yumuşaktır ve hareket halinde ses çıkarmaz. Aynı zamanda kızarıklık ve pişik oluşumunu da önleyerek çocuğunuzun tenini korumayı amaçlar. Vücut anatomisine uygun tasarlanan yapısı ile çocuğunuzun konfor alanını korumayı hedefler. Uzun emici yüzeye sahip olan Canped Kids Külot Bez, iç çamaşırı giyer gibi giyilebilir ve üstüne tekrar çamaşır giydirmenize gerek kalmaz. Kullanımın ardından kenar bantları çekilip koparılarak çıkarılır. Arka kısımda bulunan atma bandı ile sarılıp atılabilen külot bez, ekstra emici yüzeye sahiptir.

Bezevim ailesi olarak çocuğunuzun sağlığını ve rahatını en az sizin kadar önemsiyoruz. İhtiyacınız olan tüm ürünlere dilediğiniz kalite ve fiyatta ulaşabilmenizi sağlıyor aynı zamanda aynı gün ve ücretsiz kargo imkânı sunuyoruz.